Hizmetlerimiz

Etiwo ile Dijitalleşmeye Hazır mısınız?

Hizmetlerimiz star

E-Ticaret Sitesi Kurulumu

E-Ticaret paketinizi; logo tasarımı, ürün girişi, banner tasarımı, kategori ağacı oluşturulması, ödeme sistemi kurulumu, kargo entegrasyonu, pazaryerleri ürün girişi ve entegrasyonu, Google kayıtları ve sözleşmelere kadar bir çok hizmeti vererek e-ticaret sitelerini satışa hazır hale getiriyoruz.

SEO Yönetimi

E-Ticaret sitenizin ya da kurumsal web sitenizi güncel arama motoru optimizasyonu tekniklerini kullanarak site içi ve site dışı çalışmalar ile kendi ürettiğimiz portal sistemi üzerinden iyileştirmelerini yapıyor online olarak tüm iş süreçlerini, yapılan ve yapılacak olan görevleri takip edebiliyorsunuz.

Özel E-Ticaret Yazılımı

Tek panelde ihtiyacınız olan entegrasyonları birleştirin. Zamandan ve ek masraflardan tasarruf edin. 10+ Pazaryeri entegrasyonu, 50+ Muhasebe programı ile entegrasyon, 25+ Ödeme sistemi ile entegrasyon, 15+ Kargo sistemi ile entegrasyon, Sınırsız (Ücretsiz) XML entegrasyon ve E-fatura entegrasyonu ve daha fazlası ile size özel hazırlanış e-ticaret yazılımı.

UI/UX Web Sitesi

Yeni nesil güncel teknolojiler kullanarak; mobil uyumluluğunu, ultra hızlı altyapısını ve yüksek kullanıcı deneyim odaklı tasarlanan web sitelerinizi size özel oluşturuyor ve yayına alıyoruz. Kurumsal web sitesi ve konsept e-ticaret yazılımları ile tüm ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz.

Kurumsal Kimlik

Markanızı dijital kimliğinizi beraber yaratıyoruz. Size özel olarak hazırlanmış renk seçenekleri ve vektörel olarak özgün şekilde logonuzu benzersiz tasarlıyoruz. Kurumsal kimliğinize uygun sosyal medya görsellerini ve paylaşım şablonlarını üretiyor marka imajınızı maksimum seviyeye çıkarıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı hizmetimiz ile tüm süreçlerinize ve operasyonunuza uçtan uca destek veriyoruz. Profesyonel ürün yükleme, web sitesi görsel tasarımı, banner ve slider çalışmaları, entegrasyon kontrolü, site içi ve site dışı seo yönetimi, kampanya kurgulama ve devreye alma gibi tüm süreçlerinizi sizin için yönetiyoruz.

E-Ticaret Sitesi Kurulumu

E-Ticaret DAnışmanlığı

UI/UX Web Site

Özel E-Ticaret Yazılımı

SEO Yönetimi

Kurumsal Kimlik