E-Ticaret Kurulumu

Profesyonel E-Ticaret Kurulum Hizmeti

E-ticaret altyapınızı satın aldınız, nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz ? Siz işinize odaklanın, biz e-ticaretinizi inşa edelim! Etiwo, işletmenizin dijital dünyada başarılı olmasına yardımcı olacak kapsamlı e-ticaret çözümleri sunan bir çözüm ortığıdır.

  • Her işletme benzersizdir ve ihtiyaçları farklıdır. Etiwo, müşterilerinin özel gereksinimlerini anlar ve onlara özel çözümler sunar.
  • En son teknolojiyi kullanarak, müşterilerimize rekabet avantajı sağlayan güçlü ve güvenilir e-ticaret platformları oluşturuyoruz.
  • Müşterilerinizin kolayca gezinebileceği ve alışveriş yapabileceği kullanıcı dostu e-ticaret siteleri oluşturuyoruz.
  • Google, hızlı yüklenen web sitelerini tercih eder. Etiwo olarak, sitenizin performansını en üst düzeye çıkarmak için optimize edilmiş e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

Profesyonel E-Ticaret Kurulum Hizmeti

E-ticaret altyapınızı satın aldınız, nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz ?

SEO Uyumlu E-Ticaret Çözümleri

web sitenizin Google'da üst sıralara çıkmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış SEO uyumlu e-ticaret platformları sunar. Arama motorlarının gözünde öne çıkmak için en son teknikleri kullanıyoruz.

Anahtar Kelime Analizi ve Stratejik Optimizasyon

İşletmenizin hedef kitlesine ulaşabilmesi için kapsamlı anahtar kelime analizi yapıyor ve içerik stratejilerimizi bu analizlere dayanarak oluşturuyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Google'ın mobil ilk endeksi, mobil uyumlu web sitelerini öne çıkarıyor. Etiwo, mobil uyumlu ve duyarlı tasarımlarla müşterilerinizin her cihazda sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlar.

Kullanıcı Dostu Arayüzler

Müşterilerinizin kolayca gezinebileceği, ürünlerinizi hızlıca inceleyebileceği ve alışveriş yapabileceği kullanıcı dostu dönüşüm odaklı e-ticaret siteleri oluşturuyoruz.

Satışa Hazır E-Ticaret Sitesi Kurulumu

A'dan Z'ye her şey dahil e-ticaret sitenizi tam kapsamlı sizin için kuralım.

Online İş Takibi

Kullanıcı Odaklı

Müşteri Güvenliği

SEO Uyumlu

Analiz Entegrasyonları

Ödeme Entegrasyonları

ERP Entegrasyonları

Muhasebe Entegrasyonları

Çözüm Ortaklarımız

Popüler e-ticaret yazılımları ile çözüm ortağıyız.

Dilerseniz size en uygun altyapıya beraber karar verelim, daha uygun fiyat ile sizin için firmalardan biz teklif alalım!

E-Ticaret Kurulum Paketleri

Her bütçeye minimum maliyet ile maksimum fayda sağlayabilecek e-ticaret kurulum paketlerimizi hemen keşfedin.

Paketleri İncele